Kurs przedsiębiorczości w ramach projektu „Obudź swój potencjał-YEI”

13Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej może okazać się nie lada wyzwaniem zwłaszcza gdy osoba jest młoda i nowa na rynku pracy. Dzięki kursowi przedsiębiorczości, który odbył się w CKiW OHP w Oleśnicy w ramach projektu „Obudź swój potencjał” uczestnicy nie będą mieli już żadnych wątpliwości jak prowadzić firmę w polskich uwarunkowaniach ekonomicznych i podatkowych.

Kurs przedsiębiorczości realizowany w ramach projektu „Obudź swój potencjał” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych trwał trzy dni – od 7 do 9 listopada i obejmował 20 godzin nauki. Dwóch uczestników poznało m.in. podstawy prawa pacy i gospodarki rynkowej. Równie ważnym tematem poruszonym na kursie były rozliczenia finansowo-podatkowe i księgowe aspekty prowadzenia działalności gospodarczej.

Uczestnikom gratulujemy pozytywnego ukończenia kursu przedsiębiorczości i liczymy, że w niedalekiej przyszłości ich firmy zaistnieją z powodzeniem na lokalnym rynku.

15327624_1638896612802825_1852554530_n