Obchody Dnia Dziecka

01 czerwca 2017r odbyła się uroczysta impreza plenerowo – rekreacyjna. W ramach inicjatywy Klubu Aktywnych „Tolerancja, życzliwość, współpraca” z okazji Dnia Dziecka zaprosiliśmy wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Oleśnicy wraz z wychowawcami na wspólne świętowanie. Nasi goście przygotowali dla nas własnoręcznie upieczone ciasto, częstowali nas cukierkami. W trakcie wspólnego świętowania było wiele atrakcji. Goście przygotowali ciekawe zabawy, jedną z nich był mecz na balony wypełnione wodą… kto nie zdążył się obronić miał „mały prysznic”. Młodzież rozegrała wspólny mecz w piłkę nożną, uczestniczyła w konkursie „przeciąganie liny”, w warsztatach plastycznych tworząc piękne korony i rysunki postaci zamkowych. Dla naszych przyjaciół przygotowaliśmy niespodzianki: pieczone kiełbaski , pyszną sałatkę, słodycze i napoje. Klaudia Jeżak zaśpiewała piosenkę pod tytułem „…o mnie się nie martw” co zachęciło innych wychowanków do podjęcia próby swoich sił w śpiewaniu. Młodzież miała okazje poczuć piknikowy nastrój odpoczywając na kocach i obserwując prezentowane atrakcje.

Impreza zakończyła się wymianą podarunków. Dziewczęta zostały obdarowane ozdobnymi kolczykami pozostali wychowankowie otrzymali równie atrakcyjne prezenty.

Dziękujemy za wsparcie dyrektorowi Centrum Przemysławowi Wróbel, kierownikowi warsztatów Agnieszce Owczarek, p. Elżbiecie Boguckiej, wychowawcom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Oleśnicy oraz paniom kucharkom za pyszne posiłki.