OFERTA PRACY WYCHOWAWCA

CENTRUM KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA OHP W OLEŚNICY POSZYKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO :
WYCHOWAWCA miejsce pracy; Dolnośląskie/Oleśnica

OPIS STANOWISKA :
 opieka i praca z młodzieżą w wieku 15-18 lat
 prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy własnej
 funkcjonowania uczestników;
WYMAGANIA :
 Wykształcenie wyższe ( pedagogika, resocjalizacja lub pokrewne)
 Mile widziane doświadczenie w pracy w placówce opiekuńczo – wychowawczej;
 Odpowiedzialność i dyspozycyjność;
 obywatelstwo polskie,
 korzystanie z pełni praw publicznych
 nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.
OFERUJEMY :
 umowa o pracę; na cały etat
 praca zmianowa według grafiku
 szkolenia;
 pracę w młodym dynamicznym zespole;

Miejsce składania ofert: Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy, 56-400 Oleśnica, ul Zamkowa 4 (sekretariat)
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym

Source: Przetargi