Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca w Centrum Kształcenia i Wychowania w Oleśnicy uroczyście zakończono rok szkolny 2017/2018. Uczniowie wraz z kadrą nauczycielską, dyrekcją, gośćmi  zebrali się w Sali Rycerskiej aby wspólnie świętować ten szczególny w życiu każdego ucznia dzień. Wszystkich zgromadzonych przywitał dyrektor Centrum, Przemysław Wróbel wraz z zastępcą Wiolettą Leśniowską, którzy podziękowali uczniom oraz nauczycielom za ciężką pracę w roku szkolnym oraz życzyli udanego wypoczynku.

Kolejnym punktem programu było uhonorowanie najbardziej wyróżniających się uczestników- rozdanie upominków i dyplomów uczniom, którzy zdobyli wysokie wyniki w nauce oraz angażowali się szczególnie w działalność Centrum, brali udział w konkursach i mieli wysoką frekwencję.

Krystyna Krawczyk w imieniu dyrektor Gimnazjum nr 1, Marii Kaczmarek,  podziękowała wychowawcom Mirosławowi Mularczykowi i Małgorzacie Surmie i nauczycielom za opiekę nad uczniami Centrum i współpracę.

Na zakończenie uczniowie obejrzeli prezentację podsumowującą rok szkolny, wydarzenia, zwycięstwa, integracje i wycieczki. Po prezentacji rozdano kwiaty i drobne upominki instruktorom, nauczycielom i wychowawcom. Teraz czas na odpoczynek i relaks, aby w kolejnym roku szkolnym wrócić z większą motywacją i chęcią do nauki.