Szósty dzień wymiany Green vibes only- obrazy z mchu , ebook i grecka uczta

Przedostatni dzień wymiany rozpoczęliśmy warsztatami z tworzenia obrazów z mchu chrobotka. W czasie zajęć dowiedzieliśmy się jakie są rodzaje mchów, panie prowadzące zajęcia przedstawiły cały proces tworzenia obrazu, opowiedziały na co zwrócić uwagę przy planowaniu kompozycji, odpowiedziały na pytania jak pielęgnować już wykonany obraz, oraz jak i gdzie można zastosować zdobytą wiedzę. Każdy uczestnik otrzymał komplet materiałów do wykonania własnego obrazu, który zabrał ze sobą do domu tj. ramka, chrobotek, materiały dekoracyjne. Powstawały małe dzieła sztuki, niektórzy naprawdę dali się ponieść swojej wyobraźni!

Po warsztatach grecka grupa zaprosiła nas na dziedziniec zamkowy aby przeprowadzić quiz wiedzy o ich kraju. Po bardzo ciekawej lekcji wzięliśmy udział w przygotowywaniu greckich tradycyjnych przysmaków. To byłą prawdziwa grecka uczta!

Tego dnia kończyliśmy prace nad naszym ebookiem, w którym zawarliśmy wiedzę, którą nabyliśmy podczas warsztatów. Mamy nadzieję, że nasz poradnik pomoże użytkownikom zmienić swoje życie na zdrowe i ekologiczne.