Ogólnopolska inicjatywa prospołeczna młodzieży „Pomoc dla Dawida”

Młodzież CKiW przyłącza się do akcji „Pomoc dla Dawida” i w ciągu kolejnych trzech tygodni będzie wystawiać na licytację produkty wykonane w ramach nauki zawodu. Przedmioty wystawiane będą na stronie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy na Facebooku.
JAK POMÓC?
Przyłącz się do akcji i :
  • zlicytuj dowolny przedmiot wykonany przez młodzież CKiW OHP w Oleśnicy, w przypadku wygranej licytacji wpłać wygraną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy (podany poniżej) i prześlij nam potwierdzenie przelewu. Masz na to 48h, jeśli kwota nie zostanie wpłacona, przedmiot ponownie trafi do licytacji.

Historia Dawida:

Dawid Grzesiak to 16-letni mieszkaniec miejscowości Lublin w województwie lubelskim.
Dawid jest fajnym, wesołym nastolatkiem z głową pełną marzeń. Jego pasją jest gaming, organizuje turnieje, ma swój kanał na you tube, marzy o wzięciu udziału w IEM w katowickim spodku. Większość czasu spędzał na realizowaniu pasji, trenował judo i karate, kocha zwierzęta, FMMA i KSW oraz jazdę na skuterze. Jest wielkim fanem piłki nożnej, kibicuje namiętnie Klubowi Motor Lublin. Dawid jest uczestnikiem Hufca Pracy w Lublinie, uczniem SB I stopnia w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.  
Dzień 08 marca zapamiętają wszyscy – Dawid został potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych w Lublinie… uraz neurologiczny odebrał mu sprawność, kontakt z rodzicami i możliwość realizacji marzeń. Specjalistyczna rehabilitacja może mu pomóc.

15 października Dawid samodzielnie opuścił klinikę Budzik. Jako jeden z niewielu pacjentów wyszedł z niej na własnych nogach!
Dawid odzyskał częściowo sprawność fizyczną i intelektualną. Za nim długa droga pełna przeszkód, której poświęcił się całym sobą i zwyciężył. Odzyskał wzrok, słuch, może chodzić i mówić. To, co się wydarzyło nie jest cudem – to efekt pokonywania kolejnych barier i bardzo ciężkiej pracy – Dawida i specjalistów, którzy nad nim czuwali.
Dawid potrzebuje wsparcia finansowego, by mógł poddać się długiej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna.
Śledź historię Dawida: https://www.facebook.com/poMOCdlaDawidaGrzesiak/