II miejsce w Rejonowych Mistrzostwach OHP w Halowej Piłce Nożnej

W dniu 12.04.2022r. w hali sportowej PZS nr 2 w Trzebnicy odbyły się Rejonowe Mistrzostwa OHP w Halowej Piłce Nożnej. Organizatorem zawodów jest Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP we Wrocławiu, HP 1-48 w Trzebnicy, oraz Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 w Trzebnicy. Zawody maja charakter cykliczny i już od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem. W turnieju udział wzięły reprezentacje jednostek organizacyjnych DWK OHP z rejonu wrocławskiego wyłonione w turniejach hufcowych i organizator- HP Trzebnica, HP Wrocław, HP Wołów. Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym. Wszystkie mecze były bardzo emocjonujące do ostatnich sekund, wynik był niewiadomą.

Celem przedsięwzięcia była popularyzacja aktywnych form wypoczynku, propagowanie piłki nożnej wśród młodzieży oraz integracja uczestników z różnych hufców w regionie. Drużyna naszego centrum w składzie Echaust Leszek, Ratajski Radosław, Zambrowski Kacper, Czernecki Radosław, Kostrzewa Kacper, Wojcieszak Jakub oraz kapitan drużyny Ptak Jakub zajęła II miejsce. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja HP w Wołowie, natomiast trzecią pozycję zajęła reprezentacja HP w Trzebnicy. Z pośród zawodników został wybrany najlepszy bramkarz turnieju którym okazał się nasz uczestnik Jakub Wojcieszak- serdecznie gratulujemy. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i nagrody ufundowane  przez organizatorów. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i do zobaczenia za rok.