Letnie półkolonie w ramach „Lato z OHP” 2016

W dniach od 4 do 8 lipca Stowarzyszenie „Samodzielna Inicjatywa Młodzieży” przy współpracy z CKiW OHP Oleśnica organizuje półkolonie letnie dla dzieci i młodzieży o motywie przewodnim „W poszukiwaniu przygód”.   Podczas 5-dniowych półkolonii dzieci pod bacznym okiem opiekunów wybiorą się na liczne wycieczki, będą uczestniczyć w zajęciach sportowych, a także rekreacyjnych.

Z myślą o najmłodszych organizatorzy przygotowali mnóstwo kreatywnych i twórczych aktywności, m.in. gry i zabawy na świeżym powietrzu, wyjazd do Arboretum w Stradomii, wyjście do Domu Spotkań z Historią i GKN Driveline oraz zwiedzanie Zamku Książąt Oleśnickich.

Podczas turnusu dzieci aktywnie wypoczywają, świetnie się bawią, poznają rówieśników, a przede wszystkim rozwijają swoje umiejętności i zdobywają wiedzę praktyczną. Organizatorzy zadbali żeby dzieci poprzez zabawę poznały historie ich miasta oraz poszerzyli wiedze na temat regionu Dolnego Śląska.

To już trzeci dzień letnich półkolonii, a przygoda zbliża się ku końcowi. Mamy nadzieję, że dzieciom nie zabraknie siły na kolejne niespodzianki przygotowane przez organizatorów!