Kurs językowy w ramach projektu „Obudź swój potencjał-YEI”

It is never late to learn – człowiek uczy się przez całe życie i nigdy na naukę nie jest za późno, a przekonało się o tym czterech uczestników projektu „Obudź swój potencjał” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych uczestniczących w bezpłatnym kursie językowym.

Kurs języka angielskiego trwał od 27 października do 30 listopada i obejmował 120 godzin lekcyjnych podczas których młodzież wzbogaciła swoje słownictwo, poznała gramatykę języka obcego oraz zwyczaje i kulturę angielskiego obszaru językowego. Dzięki poszerzeniu swoich umiejętności językowych uczestnicy mogą spokojnie wkroczyć na rynek międzynarodowy i zdobyć wymarzoną pracę dzięki  nowemu atutowi jakim jest znajomość języka obcego.

Przypominamy, że projekt „Obudź swój potencjał – YEI” kończy się w przyszłym roku, a podczas jego trwania uczestnikom przysługuje wiele form wsparcia m.in. pośrednictwo pracy, doradztwo zawodowe, warsztaty i treningi z psychologiem, kursy komputerowe, zawodowe oraz warsztaty z zakresu kreowania wizerunku i w końcu staże, w których uczestnicy projektu będą mogli wykazać się zdobytą wiedzą i umiejętnościami.

dsc06191