Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

3 września w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy odbyła się inauguracja roku szkolnego 2018/2019. W uroczystości udział wzięli uczniowie, zarówno nowi, jak i Ci, którzy mury Centrum znają z poprzednich lat,  wychowawcy, instruktorzy praktycznej nauki zawodu, nauczyciele oraz rodzice.

Na początku uroczystości tuż po odśpiewaniu hymnu głos zabrała zastępca dyrektora CKiW OHP Wioletta Leśniowska, która powitała uczniów oraz zgromadzonych gości w Auli Zamkowej oraz przedstawiła wychowankom wychowawców poszczególnych klas, opiekunów grup internatowych oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu w oleśnickim Centrum. Następni kierownik Internatu Jacek Wieczorek odczytał list Komendanta Głównego wystosowany z okazji uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego.

Każda klasa tuż po inauguracji udała się na spotkanie z wychowawcami i opiekunami grup, by poznać zasady obowiązujące w Centrum. Na koniec uroczystości odbyło się indywidualne spotkanie Dyrekcji wraz z rodzicami młodzieży stacjonującej w tutejszym internacie.