Instruktorzy nauki zawodu uczą „Ośmiu Wspaniałych”

Już dzisiaj w TVP 1 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek reality show „Ośmiu Wspaniałych”, w którym uczestnicy podejmą różne wyzwania, w tym m.in.: będą się uczyć typowo damskich zawodów, grać w psychologiczne gry, uczestniczyć w wieczorkach tanecznych, czy wykonywać survivalowe zadania.

W jednym z odcinków wystąpią instruktorzy praktycznej nauki zawodu, którzy na co dzień uczą młodzież w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy. „Ośmiu Wspaniałych” pod okiem Jana Golinowskiego, instruktora praktycznej nauki zawodu kowal i Haliny Czajkowskiej, uczącej młodych ludzi w zawodzie piekarz pozna tajniki wykonywania zawodów oraz nabędzie nowe umiejętności. Czy uda im się zdać egzamin na 6? Przekonajcie się sami! W programie udział wzięli instruktorzy nauki zawodu z kilku jednostek OHP z całej Polski, sześciu uczestników OHP oraz pracownicy Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy, na terenie którego pracowała ekipa filmowa.

Nasi instruktorzy zgodnie przyznają, że praca na planie filmowym była dla nich ciekawym doświadczeniem, które na zawsze pozostanie w ich pamięci. „Praca od kuchni z bohaterami programu, ekipą filmową była dla nas niesamowitym przeżyciem, na własne oczy mogliśmy zobaczyć jak ciężko pracuje cały sztab ludzi abyśmy mogli obejrzeć półgodzinny program w telewizji”.
Premiera dziś o godz. 20:35 w TVP1, powtórki programu w niedzielę o godz. 17.30. Zapraszamy do oglądania!