III Międzypokoleniowy Koncert Niepodległościowy

W ramach obchodów święta Niepodległości w auli Zamku Książęcego odbył się III Międzypokoleniowy Koncert Niepodległościowy
Wystąpili: dzieci z Przedszkola Mali Odkrywcy, Chór „Canorus” z Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod batutą Iwony Wróbel, zespół „Oleśniczanie młodzi duchem” pod przewodnictwem Zbigniewa Jakubowskiego, młodzież z CKiW wraz z instruktorem Janem Golinowskim oraz Agnieszka Rajkiewicz.
Zebranych tłumnie gości przywitali: dyrektor CKiW Przemysław Wróbel oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oleśnicy Janusz Marszałek.
Występy rozpoczęły się rysem historycznym przedstawionym przez młodzież z CKiW oraz wierszem patriotycznym wyrecytowanym przez przedszkolaki.
Wykonawcy zaśpiewali takie pieśni patriotyczne jak: „Moja mała”, „Warszawianka” „Dziewczyna z granatem”, „Przybyli ułani” czy „Polskie kwiaty”.
Solo wystąpili przed gośćmi Agnieszka Rajkiewicz z piosenką „Dziwny jest ten świat” i Jan Golinowski z utworem „Nim wstanie dzień”.
Był to pełen emocji i wzruszeń koncert, dziękujemy współorganizatorom Dzienny Dom Senior+ w Oleśnicy oraz

Uniwersytetowi Trzeciego Wieku za współpracę, kłaniamy się wszystkim wykonawcom, zebranym gościom i do zobaczenia za rok!