Uroczyste zakończenie roku szkoleniowego 2025/2026 w CKIW OHP w Oleśnicy
Dziś w Auli Zamkowej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkoleniowego 2025/2026.
Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego naszego patrona oraz wspólnego odśpiewania hymnu
.
Kolejnym punktem wydarzenia było wystąpienie Dyrektor CKIW OHP w Oleśnicy, Iwony Wiśniewskiej-Kocjan, która podziękowała młodzieży, rodzicom, wychowawcom, instruktorom praktycznej nauki zawodu oraz całej kadrze za współpracę, codzienne zaangażowanie i wspólne działania na rzecz rozwoju uczestników oraz budowania przyjaznej społeczności naszego Centrum.
Podczas uroczystości wręczono nagrody i dyplomy. Każdy wyróżniony uczestnik otrzymał z rąk pani Dyrektor dyplom oraz upominek za wysokie wyniki w nauce, wzorową frekwencję, działalność na rzecz Centrum oraz sumienne wykonywanie obowiązków podczas praktycznej nauki zawodu.
Wyróżniliśmy ponad 30 uczestników, co pokazuje, jak wielu młodych ludzi z pasją, odpowiedzialnością i zaangażowaniem rozwija swoje umiejętności, realizuje cele i osiąga sukcesy.
Nie zabrakło również wspólnego zdjęcia oraz czasu na indywidualne podziękowania i rozmowy.
Dziękujemy wszystkim za ten rok pełen pracy, wyzwań, sukcesów i wspólnych doświadczeń.
Życzymy bezpiecznych, słonecznych wakacji, wielu niezapomnianych chwil i zasłużonego odpoczynku! 


